Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Genç Girişimciler İçin İş Fikirleri - Bale Kursunuzu Açın!

Genç Yetenekleri Baleyle Buluşturmaya Ne Dersiniz?

Üniversiteden mezun olduktan sonra tüm zamanınız iş görüşmelerinde mi geçti? Olumsuz yanıt almaktan yorulduysanız sizler için yeni bir önerimiz var! İş bulma konusunda umutsuzluğa kapılan genç girişimcilere destek veren kurumlar ile siz de hayalinizdeki işin patronu olabilirsiniz.

Baleye karşı ilgiliyseniz ya da profesyonel olarak bir dans ile uğraşıyorsanız kendiniz için güzel bir iş kurabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilginizi başkalarına da aktarabileceğiniz, aynı zamanda da sevdiğiniz işi yaparak para kazanabileceğiniz genç girişimciler için iş fikirlerine açıksanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

[widget-181]

Bale Kursu Açmak İyi Bir Fikir mi?

Bale kursu, son dönemde ailelerin çocukları için en çok tercih ettiği kurslardan biri. Maliyeti düşük ve getirisi çok olan bu iş, eğitimle eğlencenin buluşması olarak da değerlendirilebilir. Özellikle de öğrencilerinizin çoğunun çocuklar olacağını düşündüğünüzde iş ortamınızın ne kadar da eğlenceli ve rengarenk görüneceğini tahmin edebilirsiniz. 

Bale Kursu Açmak İçin Ne Kadar Sermaye Lazım?

Bale kursu açmak için gerekenler yalnızca maliyetle sınırlı değil. İlk olarak Milli Eğitim Bakanlığının Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğine uygunluk almanız gerekiyor. Bu uygunluğu alabilmeniz için de bale kursu açmak için plan yaptığınız taşınmazın afet raporlarına uygun olması, m2 kriterlerine göre oda, derslik ve lavaboların belirlenmesi ve kurucunun eğitim fakültesi mezunu olması gibi şartlar bulunuyor. Tüm bu şartları sağladıktan ve gerekli formaliteleri yürüttükten sonra bale kursunuzun hem çocuklar hem de yetişkinler için göz alıcı ve dansın ruhuna uygun olacak şekilde dekore edilmesi, dans ekipmanlarının temin edilmesi, personel ve eğitmen kadrosunun oluşturulması, eğitim programının ayarlanması ve tanıtımın yapılması için bütçe ayırmanız gerekiyor. Sıfırdan bir işe girişmenin zorluğu, aslında tam da bu noktada karşınıza çıkıyor. Peki, bale kursu açabilmek için giderleri düşürmenin bir yolu var mı? Elbette var!

Eğitim Sektöründe Tanınan ve Güvenilen Bir Kurumdan Franchising Alın

Genç girişimcilere destek olan Bale Akademi ile önemli bir markayı arkanıza alarak kendinizden çok daha emin bir şekilde ilerleyebilir, başarının önünü açabilirsiniz. İşleyen bir düzene dahil olarak sıfırdan bir eğitim kurumu kurmanın hem yasal hem mali süreçlerinden kurtulabilir, bu sayede çok daha az sermaye ile yeni ve parlak bir iş fikrini hayata geçirebilirsiniz.

Bale Akademi ile İş Dünyasında Bir Adım Önde Olun

Franchising sisteminin her geçen gün daha çok gelişmesinde, öncü ve kaliteli markaların geniş ağının kazanç ve istihdam sağlama yönünden önemli avantajlar sunması etkili oluyor. Siz de girişeceğiniz yeni işte, tanıtım ve reklam yapmanın masraflı yükünü, başarısız olma riskini ortadan kaldırmak istiyorsanız Bale Akademi’nin girişimcilik destek programından yararlanabilirsiniz.

Genç girişimciler için iş fikirleri sunan Bale Akademi, yeni neslin önünü açmak ve onları başarılı bir geleceğe ulaştırmak için var gücüyle çalışıyor. Gelin, siz de bu ailenin bir parçası olun ve kendinizi çok daha güçlü hissedin.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80