Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Konservatuvara Hazırlık Kursu

Geleceğin Bale Dansçıları Bale Akademi İle Dans Kariyerini Şekillendiriyor!

Profesyonel Dans Dünyasına Sağlam Bir Giriş Yapın!

Amatörlükten profesyonelliğe geçmek ve baleyi meslek edinmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise Bale Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirme zamanı!

Yurt içi ve yurt dışı üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde bale eğitimi almak isteyen, kariyerini bale sanatı üzerine temellendirmeyi düşünen, uzman bir bale eğitmeni olup balerin ve baletler yetiştirmeyi hedefleyen, geleceğine yön vererek ülkemizin en iyi dansçılarından biri olmayı düşleyen herkesi Bale Akademi’ye davet ediyoruz!

Konservatuvara hazırlık kursu ile öğrencilerimizi profesyonelliğe taşırken verdiğimiz bale eğitimi ile kalitemizden söz ettiriyoruz! Başarılarınızla gurur duyuyor ve sizi bale dünyasının yıldızları arasına yazdırıyoruz!

Her yıl konservatuvara hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Konservatuvara Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
12 kişi

Konservatuvara Hazırlananlar İçin Bale Kursu Programı

Bugüne kadar 3000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 32 hafta 128 saat bale eğitimi programımızla gençlerimizi balenin profesyonel yolculuğuna çıkaracağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Bale Kursu Bale Akademi

Baleye ve dans dünyasına adım atıp profesyonelliğe ulaşmaya, yeteneklerinizi keşfedip geleceğinizi şekillendirmeye, kendinizi bale ile ifade etmeye, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okumaya hazır mısınız? Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı konservatuvara hazırlık bale kurslarımız sizi bekliyor...

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden bale eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Konservatuvar hazırlık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, bale eğitimi aldığınızı belgeleyen konservatuvara hazırlık bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Hayallerinizin Peşinden Gidin!

Yeteneklerinizin gelişmesine imkan tanıyın! Balenin büyülü dünyasına kendinizi bırakın!

Geleceğin başarılı bale dansçıları olmak ve çıktığınız bale gösterileri ile izleyenleri büyülemek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse en doğru adrestesiniz! Bale Akademi konservatuvara hazırlık bale kursu ile yetenek sınavlarından korkmayın! Alacağınız kaliteli bale eğitimi ile hayalleriniz için ilk adımı atmış olacaksınız!

Hayatınıza bale ile zarafet katın! Bedeninizin sınırlarını keşfederek neler yapabileceğinizi görün… Bale dünyasının parlayan yıldızı sizsiniz!

Yetenek Sınavlarında Fark Yaratın!

Yeteneklerinizi geliştirmek ve jürinin karşısında göz alıcı bir performans sergilemek istemez misiniz? Alanında uzman eğitmenler ile rüya gibi bir konservatuvara hazırlık eğitimi alın!

Yetenek sınavında başarısız olacağım kaygısı, aile ve çevre baskısı, kendinizi yetersiz hissetme gibi korkuları geride bırakın! Alanında uzman eğitmenler ile alacağınız uluslararası standartlarda konservatuvara hazırlık kursu ile harika performanslar sergileyecek ve jürinin gözdesi olacaksınız! Endişeye kapılmayın yalnızca bale tutkunuza güvenin!

Duayen isimlerden performanslarınıza yorumlarla kendinizi geliştireceğiniz bir konservatuvara hazırlık süreci geçireceksiniz! Başarıyı yakalamanın sırrı kaliteli eğitimlerde saklı!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Kendi Hikayenizi Yazın!

Kaliteli bir konservatuvara hazırlık eğitimi ile hayata farklı pencerelerden bakmayı, zarafeti, sorumluluk duygusunu öğrenecek ve yetenek sınavlarında hem duruşunuzla hem de bale performansınızla dikkatleri üstünüze toplayacaksınız!

Bale Akademi ailesi olarak konservatuvara hazırlık kursu öğrencilerimizin yetenek sınavlarında başarılı olmasını sağlayacak, alanında uzman eğitmenlerle verdiğimiz bale eğitimi süresince, sahne çalışmaları ile öğrendiklerinin pekişmesini sağlıyor ve sınavdan önce Bale Akademi sahnesinde kendilerini göstermelerine imkan tanıyoruz!

Siz de bale yolculuğunuza konservatuvara hazırlık kursu ile sağlam bir adım atın, kendi hikayenizi yazma fırsatı elde edin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 3000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz konservatuvara hazırlık bale kursu programımızda öğrencilerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, bale aksesuarlarının yeterliliğine, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dans kariyerinizde sağlam adımlar atarak başarılı bale dansçısı olmak istiyorsanız, dünyanın en iyi bale okullarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizden yararlanın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı bale kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bale dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve bale eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Konservatuvara hazırlık bale kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde bale eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen yaparak ve yaşayarak öğrenme metoduyla işliyoruz. Koreografi çalışmaları ve yılsonu gösterileriyle öğrenilenlerin pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri ve geleceklerine yön verdikleri konservatuvara hazırlık bale eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Kariyer Danışmanlığı

Öğrencilerimizi amatörlükten profesyonelliğe taşıyan eğitimimiz ile gelecekteki kariyer planlarına baleyi de dahil ediyoruz.

Konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun bale kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir bale dansçısı olmanız için bale kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel balerin ya da balet olarak dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimizi eğitim sonrası desteğe yönlendirip yardımcı oluyoruz.

Konservatuvara hazırlık bale kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol gösterici olmaya devam ediyor, yeteneklerini değerlendirerek büyük adımlar atmalarını sağlıyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşsün!

Hep hayalini kurduğunuz profesyonel bale dansçısı olma yoluna adım atın!

Geleceğinize Işık Tutun!

Konservatuvara hazırlanmak için en doğru eğitim planıyla tanışın!

Başarılı Bir Dansçı Olmayı Garantileyin!

Konservatuvara en sağlam şekilde hazırlanarak başarıya giden yolda en doğru adımları atın!

Görsel ALT Başlığı

3000+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı konservatuvara hazırlık kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel konservatuvara hazırlık bale kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, beklentinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

320+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Konservatuara hazırlık bale eğitimlerimizi alan 320'den fazla öğrencimiz güzel sanatlar fakültelerini kazandılar!

Konservatuara hazırlık bale eğitim programımızı bitirerek öğrencilik hayatlarına sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; sahne çalışmaları, resitaller, gösteriler ve yarışmalarda yeteneklerini sergileme fırsatı buldular ve Türkiye’nin önde gelen balerin ve baletleri arasında yer alarak dans topluluklarına girdiler.

Bale Akademi olarak konservatuara hazırlık bale eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sahnelerin tozunu yutarken ve adınızı Türkiye’nin ünlü isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Bale Eğitimleri

Her yaş grubuna özel; çocuk, genç ve yetişkin bale eğitimlerimizle geleceğin başarılı balerin ve baletlerini yetişiyoruz!

Çocuklarının yeteneklerine uygun dans eğitimi almasını isteyen aileler, bale tutkusunu yıllardır erteleyen yetişkinler, sahne tekniğini geliştirmek isteyen balerin ve baletler için bale eğitimleri, konservatuvar programları, etkili iletişim eğitimleri, dansın ustalarından workshoplar hazırladık!

Hayallerinizi gerçekleştirmeyi ertelemeden hemen size en uygun bale eğitimi programına kayıt olun ve içinizdeki cevherle tanışın!

Sosyal Etkinlikler

Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Öğrencilerimizi bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal çevrelerini genişletip dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, beklentilerine yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzu Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek genç dansçılarımızın sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar çocuklarınızın ihtiyacı olan her şeyi düşünüyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden dansçılarımızın sahne performanslarına ve koreografilerine yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmaları, uygulamalı dersleri ve eğitim sürecinde yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak yeteneklerini açığa çıkarıyoruz.

Ünlü balerin ve baletlerden aldığımız önerilerle eğitimimize şekil verirken geleceğin başarılı balerin ya da baletleri olmanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik eğitimler düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş dansçılardan balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını baleye ve sanata adamış ünlü bale eğitmenlerimizden gençlerimiz için hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Konservatuvara Hazırlık Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Konservatuvara Hazırlık Bale Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç dansçılarımız konservatuvara hazırlık bale kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyor. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğuna karar veremiyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Konservatuvara Hazırlık Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Konservatuvara hazırlık bale sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde konservatuvara hazırlanın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, konservatuvara hazırlık bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Bale eğitim materyalleri ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, yılsonu gösteriler ve bale resitalleri, bale kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile bale sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, öğrencilerimize odaklanan konservatuvara hazırlık bale eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sizlerin doğru eğitimleri almanızı ve kurs programlarından yüksek verim almanızı sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gelişiminize ve eksiklerini gidermenize destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Gençler Yetiştiriyoruz!

Konservatuvar hayallerinizi gerçekleştirmek, dans kariyerinize güzel bir başlangıç yapmak, yeteneklerinizin gelişmesini sağlamak, yaratıcılığınızı desteklemek, eğitim hayatınıza yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceğinize Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile gençlerimizin yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Geleceğinizi Şekillendirin!

Konservatuvar bale bölümünü kazanmak istiyor ancak size yol gösterecek bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız Bale Akademi hep yanınızda. Bu yolda yalnız yürümeyeceksiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak konservatuvara hazırlık bale kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak baleyi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Konservatuvara hazırlık bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi konservatuvara hazırlık bale kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan konservatuvara hazırlık bale kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan bale kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Konservatuvara hazırlık bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Konservatuvara hazırlık bale kurslarımıza konservatuvara hazırlık çağındaki öğrencilerimiz katılabilir. Bale dans kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+3000

Mezun Öğrenci

Bale eğitimi alarak konservatuvar hayaline kavuşan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

417

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 2.085 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80