Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diğer Akademilerimiz

Sanat Akademi 1

Sanat Akademi

Sanat Akademi görsel, işitsel ve sahne sanatlarıyla ilgili fotoğraf, sinema, oyunculuk, resim ve dans branşlarında kişi ve kurumlara mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermek için kurulmuştur.

Sinema, Fotoğrafçılık, Resim, Mankenlik, Dans, İmaj, Dil, Web ve SEO Akademileri ile toplam 200 alanda mesleki kariyer, kişisel gelişim ve hobi kurslarıyla eğitim vermeye devam ettiğimiz Sanat Akademi, alanının uzmanlarını yetiştirerek sanat ve iş dünyasına katkıda bulunmaktadır.

Sanat Akademi, uluslararası eğitim standartları, alanında ünlü eğitmenler, %100 öğrenme garantisi ve İstanbul’da 6 şubeyle her bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara uygun eğitim çözümleri sunmaktadır.

Sanat Akademi

Sinema Akademi

Türkiye’nin en kapsamlı oyunculuk ve sanat kursu olan Sinema Akademi, sahne sanatlarının 24 farklı branşında eğitim vererek geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştirmektedir.

Sahne sanatları merkezi Sinema Akademi, ünlü oyuncular, oyuncu koçları, akademisyenler, spikerler ve yönetmenlerle Türkiye’de görsel, işitsel ve karma sanatların gelişimini sağlamak; sinema sektörüne yetenekli oyuncular kazandırmak amacıyla Diksiyon, Seslendirme, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım, Görsel Efekt, Yaratıcı Drama, Ses ve Nefes, Spikerlik, Oyunculuk başta olmak üzere Avrupa standartlarında eğitimler sunmaktadır.

Ders telafi imkanları, öğrenme garantisi, uygulamalı programlar ve kişiye özel eğitimlerle hayallerinize giden yolda sizlere destek olmaktadır…

Sinema Akademi
Sinema Akademi 1
Resim Akademi 1

Resim Akademi

Resim Akademi, resim sanatını her yaştan insana sevdirmek, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uluslararası standartlarda eğitimler sunmak, geleceğin sanatçılarını yetiştirmek hedefleri ile kurulmuştur.

MSGÜ ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun eğitmenler ve sanatçılar ile Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık ve hobi eğitimleri veren kurs merkezimiz, İstanbul’da farklı lokasyonlarda kültürel yönden donanımlı, yeteneklerinin farkında ve başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren sanatçıları ülkemize kazandırmaya devam etmektedir.

Her yaş grubuna uygun, bireysel ihtiyaçlara göre planlanmış, kişinin yeteneklerine ve ilgi alanlarına özel ders programları, sanat etkinlikleri, sergiler ve duayenlerle workshoplar düzenleyerek sanatsever bir nesil yetiştirmektedir.

Resim Akademi

Dans Akademi

İstanbul’da 10 lokasyonda ve Türkiye genelinde 81 ilde 100’e yakın şubesiyle hizmet veren Türkiye’nin en iyi dans kursuyla tanışın!

Alanında uzman dans kursu eğitmenleri, koreograflar ve eğitim danışmanları ile her yaştan insana dans etmeyi sevdirmek için kurulan Dans Akademi; Türkiye genelinde hobi ve mesleki anlamda dans dersleri vermek için şehrinizdeki en iyi dans kurslarını bünyesinde barındırmaktadır. Dans Akademi Sosyal Latin, Salon, Serbest Stil, Halk Dansları kategorilerinde toplam 38 dalda dans eğitimiyle dans tutkunlarına uluslararası standartlarda programlar hazırlamaktadır.

Dans Akademi; Dans Koçluğu, Organizasyon ve Festival Düzenleme hizmetleri, Özel ve VIP dans dersleri de vererek bir eğitim kurumundan daha fazlasını sunmaktadır.

Dans Akademi
Dans Akademi 1

Eğitiminizi Danışmanlarımızla Planlayın!

Muzik Akademi 2

Müzik Akademi

Sanatın farklı alanlarındaki yeteneklerini keşfetmek isteyen bale dansçılarımız, Türkiye’nin en donanımlı Müzik Akademi’sinde yeriniz hazır!

Temel ve ileri müzik eğitimi, solfej eğitimi, vokal eğitimi, şan eğitimi, konservatuara hazırlık, çalgı eğitimleri dahil olmak üzere toplam 45 dalda eğitim verdiğimiz Müzik Akademi ile geleceğin başarılı ses ve enstrüman sanatçılarını yetiştirirken hobi olarak enstrüman çalmak isteyenlere de Avrupa standartlarında eğitim veriyoruz.

Başarılı bir bale dansçısı olmak için sadece yetenek yetmez! İyi bir yol göstericiye ve sağlam adımlar atmaya da ihtiyacınız var.

Müzik Akademi

Foto Life Akademi

Bale resitallerini ve dans gösterilerini ölümsüzleştirmek isteyen ve güzel fotoğraflarla hayatının unutulmaz anılarını birleştirmek isteyen bale dansçılarımız için Foto Life Akademi!

Alanında uzman ve deneyimli fotoğrafçılık eğitmenleri, yurt içi ve yurt dışı sergi çalışmalarına imza atmış fotoğraf sanatçıları, akademisyenler, eğitim danışmanları, kurumsal iletişim sorumluları, yazarlar, kariyer ve imaj danışmanları, yönetmenler, kameramanlar, art direktörler, editörler ve sanat ekibinden oluşan bir kadroyla kurulmuş olan Foto Life Akademi ile fotoğrafçılık eğitimleri veriyoruz.

Başarılı bir bale dansçısı olmak için sadece yetenek yetmez! İyi bir yol göstericiye ve sağlam adımlar atmaya da ihtiyacınız var.

Foto Life Akademi
Foto Life
Imaj Akademi 2

İmaj Akademi

Dikkat çekici bir imaj ve güçlü bir iletişim size tüm kapıları açar! İmaj Akademi olarak ihtiyacınız olan tüm mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerini vermek için kurulduk.

İmaj Akademi olarak kişi ve firmalara kurumsal deneyim kazandıracak, marka kimliklerini oluştururken yol gösterici olacak; Kişisel Etiket ve İmaj Yönetimi, Etkili Sunum Teknikleri, Marka Yönetimi, Halkla İlişkiler Yönetimi, Kurumsal Zarafet, Diksiyon, Etkili İletişim ve İmaj, Liderlik, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Zaman ve Stres Yönetimi eğitimleri başta olmak üzere 20’den fazla uzmanlık alanında eğitimler veriyoruz.

İmaj Akademi; imaj eğitmenleri, kariyer ve marka danışmanları, yaşam koçları, akademisyenler ve alanında deneyimli uzmanlarla kişisel ve kurumsal kariyerlerinde etkileyici bir imaj oluşturmak isteyenlere yol göstermektedir.

İmaj Akademi

SEO Akademi

SEO Akademi; SEO, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama başta olmak üzere 27 branşta kişi ve kurumların online pazarlama çalışmalarına destek olmak ve alanının uzmanlarını yetiştirmek için kurulmuştur.

Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku başta olmak üzere geniş eğitim yelpazesi ve İstanbul’da farklı lokasyonlarda yer alan kurs merkezleriyle yeteneklerinin farkında ve kariyer basamaklarını hızla çıkan bireylere deneyim kazandırmakla beraber firmaların kurumsal eğitim ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

%100 öğrenme garantisi, ders telafi imkanları, mesleki uzmanlık ve uygulamalı eğitim avantajlarıyla siz de SEO Akademi farkını yaşamaya başlayın!

SEO Akademi
Seo Akademi 1

Sosyal Medyada Biz

Bale Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, bale resitallerimizi, dans gösterilerimizi, organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Bale Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük bale ailesine siz de katılın! Bale Akademi’yi başarılı kılan şey; bale sevgisine ve tutkusuna kulak vermiş binlerce dans tutkunun ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80