Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

23 Nisan’da Çocuklara Özel Bale Kursu Kampanyası

Bale İle Vücudunu Keşfeden Çocuklar Yetiştiriyoruz! 

Geleceğimize ışık tutan çocuklarımızın hayatına güzel bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Bale ile bedeninin sınırlarını tanıyan ve sorumluluk bilinci kazanan çocuklar her alanda başarıyı yakalıyor! 

Çocuklarınıza bale sevgisi aşılayacağımız, yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini  sağlayacağımız eğitimlerimizle yanınızdayız! 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kampanyamızla,  onları baleyle tanıştırıp hayatlarını bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz…

Bale Akademi’de sanatla iç içe büyüyen, sosyal ve özgüvenli çocuklar yetiştiriyoruz! Gelin, tanışalım çocuklarınızın geleceğe mutlu bakmasını sağlayalım!

Geleceklerine Yön Verin! 

Erken yaşta bale ile tanışan çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunuyor, duygularını daha rahat ifade ediyor ve böylece hayata daha pozitif bakıyorlar! Siz de çocuklarınızın hayatını güzelleştirmek ve yeteneklerini keşfetmesini istiyorsanız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel bale kursu hediyemizi onlara armağan edin, hem eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayın hem de geleceklerine bir katkıda bulunun! 

23 Nisan Çocuk Bayramı bale kursu hediyesi ile:

  • Çocuklarınız yeni bir hobi edinecekler.
  • Bale sevgisi kazanacaklar.
  • Okul hayatının stresinden uzaklaşarak huzurlu ve keyifli bir ortamda eğitim alacaklar.
  • Yaşıtlarıyla bir arada olacak, sosyalleşecek ve eğlenceli vakitler geçirecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Yeteneklerini keşfederek belki de mesleklerine karar verecekler.
  • Yaparak yaşayarak öğrenmenin keyfine varacak, hayatı yakından gözlemleyecekler.

Özenle hazırladığımız bale kursu kampanyası çocuklarınıza çok iyi gelecek! Siz de çocuğunuzun hobi kazanmasını, yeteneklerini keşfedip ve geliştirip geleceğin başarılı bale dansçısı olmasını istiyorsanız bale kursu kampanyamızdan yararlanarak sosyalleşmesini ve hayata farklı pencerelerden bakmasını sağlayabilirsiniz. 

[widget-135]

23 Nisan Çocuk Bayramına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz! 

23 Nisan Çocuk Bayramı eğitim fırsatımız; 3-4 yaş mini bale, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitim, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, zarafet eğitimi, beden dili eğitimi, yaratıcı drama, beden perküsyonu kursu, kulak eğitimi ve ritim atölyesi gibi çocukların ilgisini çekecek eğitimlerden oluşuyor.

Çocuklarınız, değer verdiğiniz akrabalarınız ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızın çocukları için 23 Nisan ve sonrasında faydalanabilecekleri, onları unutmadığınızı gösterecek Bale Akademi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bale kursu fırsatından %50 indirimle yararlanabilirsiniz. Bale Akademi ailesi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz! 

Uygulamalı eğitimler, bale resitalleri ve eğlenceli dans gösterileriyle geçecek bir bale eğitimi çocuklarınızı bekliyor. Gelin, onların geleceğine yön verin, hayallerini gerçekleştirin! 

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80