Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

6-12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitim Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Çocuklarınızın Bale Tutkunu Olarak Yetişmesini Sağlayın!

Geleceğin başarılı bale dansçılarını yetiştirmek için hazırladığımız uluslararası standartlarda 6-12 yaş seviyeli bale eğitim planımız %50 indirimle öğrencilerimizi bekliyor! Alanında uzman eğitmenlerin verdiği keyifli bale dersleri ile çocuklarınızın hem baleyle tanışmasını hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayın!

6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi ile çocuğunuzun fiziksel gelişimine katkı sağlamak ve onu ilerde iyi bir bale dansçısı olarak dans dünyasına hazırlamak istiyorsanız, Bale Akademi sizleri bekliyor!  Çocuklarımızın okul başarılarını destekleyecek, özgüven kazanarak daha sosyal ve girişken bireyler olmasını sağlayacak ve kariyer hedeflerini şekillendirecek bir bale eğitimi vererek hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlıyoruz.  

6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi programı, çocuklarınızın vücutlarını tanımaları ve kendilerini geliştirmeleri, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunabilmeleri, hayata adapte olmaları ve bale tutkunu bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Bale Okulu Bale Akademi – Eğitimin Tek Adresi! 

Çocukların kişisel gelişimini doğrudan etkileyen, onların bilişsel, fiziksel ve duyuşsal becerilerini geliştirmek için yaparak, yaşayarak öğrenme, aynı zamanda beden ve alan farkındalıklarını artıracak bir temele dayanan 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimimiz samimi ve eğlenceli bir ortamda başlıyor! 

6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Bale Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda, uygulama ağırlıklı ders anlatımları, geleceğin başarılı bale dansçılarının yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirmesini sağlayacak! Alanında uzman eğitmenlerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile bale ile iç içe nesiller yetiştirmek için Bale Akademi olarak tüm ailelerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! 

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, baleye gönül vermiş ve Türkiye’nin önde gelen dansçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz! 6-12 yaş bale kursu ücretleri değil eğitim kalitesi her zaman önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler, bale resitalleri ve dans gösterileri ile dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi Bale Akademi ile tanışın, çocuklarınıza bale sevgisi aşılayın!

[widget-132]

Çocuklarınızın Bedensel ve Zihinsel Gelişimlerine Katkıda Bulunun! 

Çocuğum erken yaşta bale eğitimi alsın, kendini daha iyi ifade edebilsin ve özgüvenli olsun diyen ailelerimize güzel bir haberimiz var, en doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuklarınıza en uygun bale eğitimini belirleyerek geleceklerini birlikte şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl bale eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim planları ile iyi eğitim alamadıkları için baleden uzaklaşıyor ve aileler ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyor. Onlardan biri de siz olmayın, yanlış kurs tercihleri çocuğunuzu danstan soğutmasın! 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket 6-12 yaş seviyeli bale kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle çocuğunuz için en güvenli kurumun bulunması ve alanında uzman eğitmenler ile çocuğunuzun yeteneklerine ve yeterliliğine göre bale eğitim planları yapılması gerekir. Telefonda ya da internet sitelerinde çocuk bale fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, çocuklarınızın yeteneklerini analiz edip özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. 6-12 yaş seviyeli bale kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80