Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

13-18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Genç Bale Dansçıları Yetiştiriyoruz!

Geleceğin başarılı bale dansçılarını yetiştirmek için hazırladığımız uluslararası standartlarda 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi planımız %50 indirimle öğrencilerimizi bekliyor! Alanında uzman eğitmenlerin verdiği keyifli bale dersleri ile gençlerimizin hem balede kendini geliştirmesini hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayın!

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi ile dans kariyeri hedefleyen ya da yalnızca dans etmek isteyen gençlerimizin balede hedefledikleri noktaya ulaşmalarını sağlıyoruz. Eğlenceli ve sosyalleşebilecekleri bale eğitim programımız ile gençlerimize hem bedensel farkındalık oluşturuyor, hem de iletişimi kuvvetli yaratıcı dansçılar yetiştiriyoruz. Bale ile yaratıcılıkları ve iletişim kabiliyetleri artan gençlerimiz hayata daha mutlu bakıyor! 

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi programı, çocuklarınızın vücutlarını tanımaları ve kendilerini geliştirmeleri, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunabilmeleri, hayata adapte olmaları ve bale tutkunu bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Bale Okulu Bale Akademi – Eğitimin Tek Adresi! 

Gençlerin kişisel gelişimini doğrudan etkileyen, onların bilişsel, fiziksel ve duyuşsal becerilerini geliştirmek için yaparak, yaşayarak öğrenme, aynı zamanda beden ve alan farkındalıklarını artıracak bir temele dayanan 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimimiz samimi ve eğlenceli bir ortamda başlıyor! 

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Bale Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda, uygulama ağırlıklı ders anlatımları, geleceğin başarılı bale dansçılarının yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirmesini sağlayacak! Alanında uzman eğitmenlerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile bale ile iç içe nesiller yetiştirmek için Bale Akademi olarak tüm ailelerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! 

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, baleye gönül vermiş ve Türkiye’nin önde gelen dansçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz! 13-18 yaş bale kursu ücretleri değil eğitim kalitesi her zaman önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler, bale resitalleri ve dans gösterileri ile dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi Bale Akademi ile tanışın, bale tutkusunu hissedin! 

[widget-132]

Bale Dünyasının Parlayan Yıldızları Bale Akademi’de Yetişir!

Dansa yeteneği olan ya da hobi olarak dans etmek isteyen gençler bale eğitimimiz ile tanışarak okul ve sosyal hayatında yaşadığı kaygıları Bale Akademi ile hayatından çıkarıyor! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Gençlerimizin yetenekleri ve isteklerine en uygun bale eğitimini belirleyerek geleceklerini birlikte şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl bale eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim planları ile iyi eğitim alamadıkları için baleden uzaklaşıyor ve aileler ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyor. Onlardan biri de siz olmayın, yanlış kurs tercihleri ile gençlerimiz danstan soğumasın! 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle gençlerimiz için en güvenli kurumun bulunması ve alanında uzman eğitmenler ile yeteneklere ve yeterliliğe göre bale eğitim planları yapılması gerekir. Telefonda ya da internet sitelerinde genç bale fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, gençlerimizin yeteneklerini analiz edip özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi fiyatları gençlerimize özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80