Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu

Geleceğin Bale Dansçıları Bale Akademi’de Yetişiyor!

Profesyonel dans dünyasına sağlam bir giriş yapın!

Bale ile yakından ilgileniyor ve profesyonel bale dünyasına adım atmak mı istiyorsunuz? Kalabalık sınıf ortamından uzakta birebir alacağınız özel bale eğitimi ile yeteneklerinizi geliştirin!

Bale tutkunu ve bunu meslek olarak yapmak isteyen, kendini geliştirmiş uzman bir bale eğitmeni olup insanların hayatlarına dokunmak isteyen, konservatuvara hazırlanmak ve geleceğini şekillendirmek isteyen tüm öğrencilerimizi Bale Akademi’ye bekliyoruz! Özel konservatuvara hazırlık kursu ile sınırlarınızı zorlama zamanı!

Özel konservatuvara hazırlık kursu ile öğrencilerimizi profesyonelliğe taşırken verdiğimiz özel bale eğitimi ile kalitemizden söz ettiriyoruz! Başarılarınızla gurur duyuyor ve sizi bale dünyasının yıldızları arasına yazdırıyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Konservatuvara Hazırlananlar İçin Özel Bale Kursu Programı

Bugüne kadar 3000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 32 hafta 128 saat özel bale eğitimi programımızla gençlerimizi dans etmenin profesyonel yolculuğuna çıkaracağız.

Bale Akademi Özel Konservatuvara Hazırlık Eğitimi

Baleye ve dans dünyasına adım atıp profesyonelliğe ulaşmaya, yeteneklerinizi keşfedip geleceğinizi şekillendirmeye, kendinizi bale ile ifade etmeye, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okumaya hazır mısınız? Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı konservatuvara hazırlık bale kurslarımız sizi bekliyor...

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi aldığınızı belgeleyen MEB onaylı özel konservatuvara hazırlık bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi alarak suça ortak olmayın.

Görsel ALT Başlığı

Bale Dünyasının Yıldızı Olmak İster Misin?

Balede kendini geliştirmek ve konservatuvara hazırlanırken en doğru şekilde eğitim almak istiyorsan en doğru yerdesin!

Bildiklerini tekrarlamaya, unuttuklarını hatırlamaya ve yeni teknikler öğrenerek kendini balede daha iyi bir seviyeye taşımak istiyorsan ilk adımı atarak başla! Konservatuvar yolculuğunda sana eşlik etmek için buradayız! Bale Akademi ile yeteneklerini geliştir ve geleceğin başarılı balerin ya da baleti olarak dans dünyasında yerini al!

Hayatını baleye adamış uzman eğitmenler ile ufkunu genişlet! Öğreneceğin ileri teknikler ile konservatuvara hazırlanırken fark yaratmak senin elinde, bir adım at hayatın değişsin!

Sınırlarını Zorla!

Öğrendiklerini daha iyi gösterebilmek için sahne deneyimi kazanmak şart! İleri teknikler ve koreografilerini sahnede yansıt!

Bale Akademi ile yeteneklerine ve seviyene göre hazırlanmış özel bale eğitimi alarak sınırlarını keşfet ve daha iyisi için ileri teknikler öğrenmeye devam et! Sahnede duruş, nefes kontrolü ve stres yönetimi gibi konularda uzmanlaşacak ve yetenek sınavlarına hazırlanmanın Bale Akademi ile ne kadar kolay olduğunu göreceksin!

Kendine inanarak başla! Bedeninin doğru bir çalışmayla çok iyi cevaplar verdiğini görecek ve kendini geliştirmeye devam edeceksin!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi İle Yetenek Sınavlarında En İyisi Ol!

Yetenek sınavlarına girecek olmanın stresini üzerinizden atacağın, disiplinli ve bir o kadar da keyifli özel bale eğitimi almak için daha fazla bekleme!

Konservatuvara hazırlık sürecini en keyifli şekilde geçirmeye ne dersin? Cevabın evetse seni Bale Akademi’ye davet ediyoruz! Alanında uzman eğitmenler ve kaliteli eğitim planımız ile bale dünyasına sağlam bir adım atabilirsin! Dilediğin gün ve saatte, ihtiyacına, beklentine ve hedeflediğin alana göre kişiselleştirmiş özel konservatuvara hazırlık kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı bir bale eğitimi al!

Bale Akademi’ye gel sınav stresini unutturacak özel bale eğitimimiz ile tanış! Jürinin karşısında bir yıldız gibi parlayacaksın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında sahne çalışmaları ağırlıklı bir özel bale eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 3000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz konservatuvara hazırlık bale kursu programımızda öğrencilerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, bale aksesuarlarının yeterliliğine, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dans kariyerinizde sağlam adımlar atarak başarılı bale dansçısı olmak istiyorsanız, dünyanın en iyi bale okullarının özel kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı bale kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel konservatuvara hazırlık bale kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, bale aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel bale dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve özel bale eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel konservatuvara hazırlık bale kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı konservatuvara hazırlık bale derslerimizde sınıfları gençlerimizin müzik ve ritim duygusunun gelişmesine katkı sağlayacak şekilde ses sistemleri ile donatıyor, bale eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri ve geleceklerine yön verdikleri özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizi konservatuvara hazırlarken onları yetenek ve beklentilerine göre özel bale eğitimlerine yönlendiriyor, başarılı balerin ya da balet olmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimize dans sevgisi aşılamak, yeteneklerinin yönlendirilmesini sağlayarak geleceklerine katkıda bulunmak istediğimiz aşamada eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Ayrıca özel konservatuvara hazırlık bale kursu süresince başarılı ve yetenekli olan öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ederek, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri sahneye erkenden adım atmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Bale Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Koçluğu

Öğrencilerimizi amatörlükten profesyonelliğe taşıyan eğitimimiz ile gelecekteki kariyer planlarına baleyi de dahil ediyoruz.

Özel konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizden yetenekli olanlar için bale topluluğu ve dans ekibi seçmeleri, reklam ve klip projeleri, bale resitalleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel balerin ya da balet olarak dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimizi eğitim sonrası desteğe yönlendirip yardımcı oluyoruz.

Özel konservatuvara hazırlık bale kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın ilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol gösterici olmaya devam ediyor, yeteneklerini değerlendirerek büyük adımlar atmalarını sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşsün!

Hep hayalini kurduğunuz profesyonel bale dansçısı olma yoluna adım atın!

Geleceğinize Işık Tutun!

Konservatuvara hazırlanmak için en doğru eğitim planıyla tanışın!

Başarılı Bir Dansçı Olmayı Garantileyin!

Konservatuvara en sağlam şekilde hazırlanarak başarıya giden yolda en doğru adımları atın!

Görsel ALT Başlığı

3000+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı özel konservatuvara hazırlık kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel konservatuvara hazırlık bale kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, beklentinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

320+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Özel konservatuvara hazırlık bale kursu eğitimi alan 320’den fazla öğrencimiz özel konservatuvara hazırlık bale eğitimleri ile yeteneklerini şekillendirerek kariyer basamaklarını çıktılar.

Özel konservatuvara hazırlık bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek kendini geliştiren öğrencilerimiz, zarafet, yaratıcı drama, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Bale Eğitimleri

Her yaş grubuna özel; çocuk, genç ve yetişkin bale eğitimlerimizle geleceğin başarılı balerin ve baletlerini yetişiyoruz!

Çocuklarının yeteneklerine uygun dans eğitimi almasını isteyen aileler, bale tutkusunu yıllardır erteleyen yetişkinler, sahne tekniğini geliştirmek isteyen balerin ve baletler için bale eğitimleri, konservatuvar programları, etkili iletişim eğitimleri, dansın ustalarından workshoplar hazırladık!

Hayallerinizi gerçekleştirmeyi ertelemeden hemen size en uygun bale eğitimi programına kayıt olun ve içinizdeki cevherle tanışın!

Sosyal Etkinlikler

Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Öğrencilerimizi bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal çevrelerini genişletip dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, beklentilerine yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzu Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek genç dansçılarımızın sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar çocuklarınızın ihtiyacı olan her şeyi düşünüyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden dansçılarımızın sahne performanslarına ve koreografilerine yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmaları, uygulamalı dersleri ve eğitim sürecinde yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak yeteneklerini açığa çıkarıyoruz.

Ünlü balerin ve baletlerden aldığımız önerilerle eğitimimize şekil verirken geleceğin başarılı balerin ya da baletleri olmanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik eğitimler düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş dansçılardan balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını baleye ve sanata adamış ünlü bale eğitmenlerimizden gençlerimiz için hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Özel Konservatuvara Hazırlık Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Konservatuvara Hazırlık Bale Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç dansçılarımız konservatuvara hazırlık bale kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyor. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğuna karar veremiyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Konservatuvara Hazırlık Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Konservatuvara hazırlık bale sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde konservatuvara hazırlanın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, gençler için bale sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman bale eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, konservatuvara hazırlık bale eğitimi sonrası kariyer koçluğu ile bale sanatına ve dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, öğrencilerimize odaklanan konservatuvara hazırlık bale eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sizlerin doğru eğitimleri almanızı ve kurs programlarından yüksek verim almanızı sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gelişiminize ve eksiklerini gidermenize destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Gençler Yetiştiriyoruz!

Konservatuvar hayallerinizi gerçekleştirmek, dans kariyerinize güzel bir başlangıç yapmak, yeteneklerinizin gelişmesini sağlamak, yaratıcılığınızı desteklemek, eğitim hayatınıza yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceğinize Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile gençlerimizin yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatınızda daha başarılı, dans yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip olarak yetişmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Konservatuvar hayallerinizi ve var olan yeteneklerinizi konservatuvara hazırlık bale eğitimi ile güçlendirin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak baleyi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Konservatuvara hazırlık bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Konservatuvara hazırlık bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi yetişkin bale kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan konservatuvara hazırlık bale kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan bale kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Özel konservatuvara hazırlık kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Özel konservatuvara hazırlık kurslarımıza konservatuvara hazırlık çağındaki öğrencilerimiz katılabilir. Bale dans kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel konservatuvara hazırlık bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi konservatuvara hazırlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+3000

Mezun Öğrenci

Özel bale eğitimi alarak konservatuvar hayaline kavuşan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

183

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 915 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80