Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Jimnastik Kursu

Sporun En Estetik Şekli!

Esnekliğiniz İle Herkesi Büyüleyin!

Duruş bozukluklarınızı düzeltecek, denge sorunlarınızı çözecek, kas gelişiminize destek olacak ve stresinizi azaltacak bir jimnastik eğitimi sizi bekliyor!

Tüm spor branşlarının temelini oluşturan jimnastik eğitimi ile denge, çabukluk, kuvvet ve esneklik konularında uzmanlaşacak, böylece fiziksel ve zihinsel gelişiminize katkı sağlayacaksınız! Vücuttaki yağ ve kas oranınızın dengesini sağlayacak, daha sıkı ve formda bir görüntüye kavuşacaksınız! Bedeninizin sınırlarını keşfedeceğiniz bu yolculuğa hazır olun!

Koordinasyonunuz ve kaslarınız güçlendikçe kendinize güveniniz artacak, jimnastiğin estetik dünyası içinde kaybolacaksınız!

Araştırmalara göre jimnastik eğitimi fiziksel ve ruhsal gelişimi desteklerken yaratıcılığı arttırıyor, iletişim kabiliyetini güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Jimnastik Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 kişi

Jimnastik Kursu Programı

Bugüne kadar yüzlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik Jimnastik Kursu programımızla esnek bir vücuda sahip olmanın keyifli yollarını öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Jimnastik Kursu Bale Akademi

Bedeninizin sınırlarını keşfetmek, eklem ağrılarınızı dindirmek, kaslarınızı güçlendirmek ve yeni arkadaşlıklar kazanmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel jimnastik kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, kas gücünüze ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, jimnastik eğitiminde uzman, Türkiye’nin başarılı yoga eğitmenleri ve sporcularından jimnastik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

Jimnastik Kursu Sertifikası

Jimnastik eğitimi aldığınızı belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı jimnastik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların jimnastik eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Esnek Bir Vücudunuz Olsun İster Misiniz?

Hayatın monotonluğu içinde kendinize ve bedeninize gerektiği değeri verememekten şikayetçiyseniz jimnastik kursu ile tanışın!

Hareket alanınız kısıtlı ise, esnek bir beden hayal ediyorsanız, denge kurmada zorluk yaşıyorsanız, kas gücünüzü geliştirmek ya da yalnızca esnemek ve motive olmak istiyorsanız jimnastik kursu sizler için özel olarak hazırlandı! Vücudunuzu esneterek ve doğru duruş hareketleriyle postürünüzü düzelterek fiziksel sağlığınızı koruyun!

Esneyip rahatlamak ve böylece zihninizin endişelerden arınmasını sağlamak için jimnastik eğitimi alın! Kişisel gelişiminize destek sağlayın!

Sağlıklı Bir Bedene Kavuşun!

Jimnastik eğitimi ile vücudunuzun sınırlarını keşfedin! Hayatınıza daha zinde ve güçlü bir şekilde devam edin!

Hayatınızın dengesini jimnastik eğitimi ile kurun! Okul, iş ve sosyal yaşamın getirdiği sorumluluklardan ve stresten uzaklaşmak, fiziksel ve zihinsel sağlığınız için faydalı bir aktivite yapmak istiyorsanız jimnastik kursu tam aradığınız kurs! Eklem kabiliyetiniz ve kas gücünüz ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

Esnek ve sağlıklı bir vücut ile hayata daha pozitif bakacaksınız! İsteyin, karar verin ve sağlığınızı korumak için harekete geçin!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Hayata Bakışınız Değişsin!

Atacağınız küçük bir adım hayatınızın monotonluğunu değiştirmek ve bedeninizi keşfetmek için yeterli! Dayanıklı ve güçlü bir bedene kavuşmak artık çok kolay!

Hayatın sıkıcı taraflarından uzaklaşmak, aynı zamanda güçlü ve sağlıklı bir bedene kavuşmak için önünüzde hiçbir engel yok! Jimnastik kursu ile sosyalleşecek, samimi arkadaşlıklar edinecek, iş, okul, sosyal hayat döngüsünden sıyrılacaksınız! Kendinizi dinleyeceğiniz ve kaliteli vakit geçireceğiniz jimnastik kursu ile tanışın!

Bale Akademi’ye gelin, hayallerinizi gerçekleştirmek için bu büyük aileye siz de katılın, hayatın tadını çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında bir jimnastik eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 150’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz jimnastik eğitimi programımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi jimnastik kurslarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı jimnastik kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir jimnastik kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, kursiyerlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun jimnastik dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve jimnastik eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden jimnastik eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Jimnastik Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin bedenlerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı jimnastik çalışmaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Jimnastik kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı jimnastik derslerimizde öğrenilenleri pekiştiriyor, jimnastik eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Esneyip gevşeme zamanı! Öğrencilerimizin hayatın monotonluğundan uzak şekilde eğitim aldıkları bir ortamda jimnastik eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Sınırlarınızın Ötesine Geçin!

Daha dayanıklı ve zinde hissetmek istemez misiniz?

Esneyin ve Rahatlayın!

Stresten arınacağınız eğlenceli eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Daha Mutlu Bakın!

Jimnastik kursu ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerinize katkı sağlayın, hayata umutla bakmaya başlayın!

Görsel ALT Başlığı

150+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize jimnastik teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı jimnastik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel jimnastik kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilgilerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen jimnastik eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Dans tutkunuzu ortaya çıkaracağınız, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Samimi ve eğlenceli ortamıyla eğitimi keyifli hale getiriyoruz! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, kursiyerlerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; jimnastik eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir jimnastik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece jimnastik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek kursiyerlerimizin sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize jimnastik eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Bale Akademi olarak sadece jimnastik kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için jimnastik eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Jimnastik Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Jimnastik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Jimnastik kursu sonrasında hem sosyalleşeceğiniz hem yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hem de kendinizi keşfedeceğiniz farklı eğitimler alabilirsiniz. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğunu düşünüyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Jimnastik Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Jimnastik kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, jimnastik sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, uzman jimnastik eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile jimnastik eğitimi alan herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirleyerek size en uygun jimnastik eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, yetenek ve seviyenize göre jimnastik eğitim içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, size odaklanan jimnastik eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi jimnastik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Jimnastik eğitimi sonrası öğrenmeye devam etmek isteyenler için ileri seviye jimnastik kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz

Eğitim Sonrası Destek

Jimnastik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Esneyin, Gevşeyin, Kaygılardan Uzaklaşın!

Hayatıma hareket lazım diyorsanız, günlük koşuşturmalar stres ve mutsuzluk yaratıyorsa, hobi edinmeliyim nereden başlamalıyım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, spordan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza renk katalım!

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik jimnastik kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Hayatınıza Esneklik Katalım!

Uygulamalı jimnastik eğitimi ile yeteneklerinize yön verelim, hayallerinize giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Daha Sıkı Bir Vücudunuz Olsun!

İster yalnızca esnemek ve bedeninizi forma sokmak için, isterseniz eklem ağrılarınızdan kurtulmak için gelin her beklenti ve amaca yönelik jimnastik eğitimi veriyoruz! Şimdi esneme zamanı!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak jimnastik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak jimnastiği amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Jimnastik sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Jimnastik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi jimnastik kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan jimnastik kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan jimnastik kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Jimnastik kursu eğitmen kadromuz; yurt içi ve yurt dışında çalışmış Türkiye’nin ünlü ve başarılı yoga eğitmenlerinden, antrenörlerden ve jimnastik eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, farklı spor dallarında akademik çalışmalara imza atmış, sporun sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Jimnastik kurslarımıza yaşınız kaç olursa olsun katılabilirsiniz. 7’den 70’e spor tutkusu olan herkes için jimnastik eğitimi veriyoruz. Jimnastik kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Jimnastik eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Jimnastik eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi jimnastik kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Jimnastik kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+150

Mezun Öğrenci

Jimnastik eğitimi alan ve vücudunu geliştiren binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

356

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.780 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80