Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Break Dance Kursu

Sokak Dansını Sahneye Taşıyın!

Özgür Figürler İle Kendinizi Gösterin!

Müzikleri, özgün ve akrobatik hareketleri ile sokak kültürünü çok iyi yansıtan Break Dance eğitimi almaya hazır mısınız? Yaratıcılığınızı konuşturma zamanı!

Hip Hop’ın temel biçimlerinden biri olan ve sokağın asi ruhunu yansıtan Break Dans ile kendi stilinizi oluşturarak dans etmenin keyfini yaşayın! Kaslarınızın tümü çalışırken vücudunuz şekillenecek ve canlı ritimleri sonuna kadar hissedeceksiniz! Sokak hayatının bedeninizdeki yansımaları ile kendinizi ifade edin! Gelin, birlikte dansın isyankar tarafı ile tanışalım!

Dinamik ve renkli dans figürleri ile içinizdeki enerjiyi dışarıya atın! Bedeninizin sınırlarını keşfedin ve yapabileceklerinizi görün!

Araştırmalara göre break dance fiziksel ve ruhsal gelişimi desteklerken yaratıcılığı arttırıyor ve sosyal becerileri güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Break Dance Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 kişi

Break Dance Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik Break Dance Kursu programımızla dinç bir vücuda sahip olmanın keyifli yollarını öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Break Dance Kursu Bale Akademi

Bedeninizin sınırlarını keşfetmek, serbest stilinizi oluşturmak, kaslarınızı güçlendirmek ve yeni arkadaşlıklar kazanmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel hip hop kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, kas gücünüze ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, break dance eğitiminde uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları ve eğitmenlerinden break dance eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Break Dance eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Break Dance eğitimi aldığınızı belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı break dance sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Break Dance eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Hayatınız Çok Mu Durgun?

Günlük hayatın monoton gidişatı sizi eğlence ve hobilerinizden uzaklaştırdı mı? Dans etmeyi seviyor ve hayatınıza hareket katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

İş koşturmacası, okul hayatının üzerinize yüklediği sorumluluklar, sosyal aktivitelerinizin azalması gibi sorunlara ara verip zihninizi boşaltma ve enerjinizi atma vakti! Sıkıcı hayattan uzaklaşıp hobi edinmek isteyenlere ya da profesyonel olmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış eğitim programımız ile kaliteli bir break dans eğitimi sunuyoruz!

Kendinizi dansın canlı ritmine bırakıp günlük yaşamın yorucu taraflarını unutacaksınız! Hayata daha mutlu bakmanın keyfini çıkarın!

Sokak Kültürünü Dansla Birleştirin!

Ayrıcalıklı bir hobiniz olsun, yeteneklerinizin farkına varın, istekleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirin…

Break Dance dünyasına adım atarak sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olacak, dansa olan yeteneğinizi ölçecek, sosyalleşecek, samimi arkadaşlıklar edinecek, günlük hayatın getirdiği stres ve kaygılardan uzaklaşacaksınız! Hayatınızın en dinamik ve renkli dönemine hazır olun!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Break Dance eğitimi alarak dans tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirin…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Kendi Stilinizi Yaratın!

Atacağınız küçük bir adım hayatınızı değiştirmek için yeterli! Dansın canlı hali en çok size yakışacak!

İster hobi amaçlı dans etmek isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun, dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş Break Dance kursu programıyla uygulama ve pratik ağırlıklı ve renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dansın asi ruhuyla tanışın! Bale Akademi’ye gelin, hayallerinizi gerçekleştirmek için bu büyük aileye siz de katılın, hayatın tadını çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında sahne çalışmaları ağırlıklı bir break dance eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 250’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz break dance eğitimi programımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı break dance eğitimi almayı isteyin, isterseniz başarılı bir dansçı olmayı amaçlayın, dünyanın en iyi break dance okullarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı break dance kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir break dance kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, kursiyerlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun hip hop dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve break dance eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden break dance eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Break Dance Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve break dance gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Break dance kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı ileri seviye break dance derslerimizde sınıfları müzik ve ritim duygunuzun gelişmesine katkı sağlayacak şekilde ses sistemleri ile donatıyor, break dance eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin hayatın monotonluğundan uzak şekilde eğitim aldıkları bir ortamda yetişkinler için break dance eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Yeteneğinizi Keşfedin!

Dansa yeteneğinizin olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Yeteneğinizin gelişmesine izin verin!

İçinizdeki cevheri çıkarmayı sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata daha mutlu bakın!

Break Dance kursu ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerinize katkı sağlayın, hayata umutla bakmaya başlayın!

Görsel ALT Başlığı

250+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Break Dance’ın teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı break dance kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel break dance kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilgilerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen break dance eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Dans tutkunuzu ortaya çıkaracağınız, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Samimi ve eğlenceli ortamıyla eğitimi keyifli hale getiriyoruz! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, kursiyerlerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Alanında uzman eğitmenler ve sınıf arkadaşlarınızla kaynaşacağınız geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Break dance eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerinizi geliştirip sizleri kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir break dance kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece break dance eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek kursiyerlerimizin sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize break dance eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Bale Akademi olarak sadece break dance kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için break dans eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Break Dance Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Break Dance Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Break dance kursu sonrasında hem sosyalleşeceğiniz hem yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hem de kendinizi keşfedeceğiniz farklı eğitimler alabilirsiniz. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğunu düşünüyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Break Dance Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Break dance kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, break dance sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman break dance eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, break dance kursu sonrası kariyer koçluğu ile break dance eğitimi alan herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirleyerek size en uygun break dance eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre break dance eğitim içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, size odaklanan break dance eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi break dance dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Break dance eğitimi sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz

Eğitim Sonrası Destek

Break dance eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hareket Edin, Enerjinizi Atın, Stresten Arının!

Hayatıma hareket lazım diyorsanız, günlük koşuşturmalar stres ve mutsuzluk yaratıyorsa, hobi edinmeliyim nereden başlamalıyım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, spordan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza renk katalım!

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik break dance kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Hayatınıza Hareket Katalım!

Uygulamalı break dance eğitimi ile yeteneklerinize yön verelim, hayallerinize giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Daha Canlı Bir Hayatınız Olsun!

İster yalnızca esnemek ve bedeninizi forma sokmak için, isterseniz iş, okul, ev stresini atmak için gelin her beklenti ve amaca yönelik break dance eğitimi veriyoruz! Şimdi hareket zamanı!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak hip hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak break dance’ı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Break dance sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Break dance kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi hip hop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan break dance kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan break dance kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu kurslarımızda kurum onaylı sertifika verirken 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Break dance kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü, yurt içi ve yurt dışında çalışmış başarılı yoga eğitmenlerinden, antrenörlerden ve break dance eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, farklı dans türlerinde akademik çalışmalara imza atmış, dansın sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Break dance kurslarımıza yaşınız kaç olursa olsun katılabilirsiniz. 7’den 70’e spor tutkusu olan herkes için break dance eğitimi veriyoruz. Break dans kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor. 18 yaş altı öğrencilerimizin derslere katılması için velilerinin izni gerekiyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Break dance eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Break dance eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi break dance kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Break dance kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+250

Mezun Öğrenci

Break dance eğitimi alan ve vücudunu geliştiren binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

167

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 835 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80