Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ritim Atölyesi

Hayatın Ritmi Bu Eğitimde!

Çocuklarımızın Müzik Kulaklarını Geliştiriyoruz!

Müzik ve sanat sevgisini erken yaşta çocuklarımıza aşılayarak hem eğitim hem de sosyal hayatlarında daha mutlu ve özgüvenli bireyler olmalarını sağlıyoruz!

Çocuklarınızın yaşıtlarıyla tanışıp kaynaşacağı, fiziksel ve duygusal gelişimine katkı sağlayacak, müzik bilgisi ve sevgisi edineceği bir eğitim arıyorsanız Ritim Atölyesi tam size göre! 1 gün 1 saatlik eğitimimizde ritmik enstrümanları tanıyarak onları uyumlu bir şekilde çalmayı öğreniyor, sosyal ve motor becerilerini geliştiriyoruz.

Ritim atölyesi ile çocuklarımızı müziğin renkli dünyasıyla tanıştırıyor, müziğe ve sanata karşı sempatilerini arttırarak yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Kulak ve ritim eğitimi alan çocukların yaşıtlarına oranla sanatsal etkinliklerde daha başarılı oldukları, duyularının daha çok geliştiği, sosyalleşmeye daha yatkın oldukları belirlenmiştir.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Ritim Atölyesi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 1 Saat
Kontenjan
12 kişi

Ritim Atölyesi Programı

Yüzlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 1 saatlik ritim atölyesi programımızla çocuklarımızın müzikle tanışmalarını sağlayacağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ritim Atölyesi Bale Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için ritim atölyesi programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve tecrübeli, Türkiye’nin ünlü ve başarılı müzisyenlerinden çocuklar için ritim eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

Uygulama ve Pratikler

Ritim atölyesi programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı ve eğlenceli ritim dersleri.

Öğrenme Garantisi »
Görsel ALT Başlığı

Katılım Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı Ritim Atölyesi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için Ritim Atölyesi alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Çocuklarınızın Ritim Duygusu Gelişsin!

Çocuklarınızın, doğuştan gelen ritim duygusunu, doğru eğitimlerle geliştirerek kontrol edilebilir hale getirmesini ve böylece müzik kulağının gelişmesini ister misiniz?

İçine kapanık ve sessiz çocukların kendilerini keşfettiği, müziğe ilgisi olan çocukların müzik bilgisi edindiği, müziğe sıfırdan başlamak isteyen çocukların ise ritim duygusunu geliştirdiği ritim atölyesi yolculuğuna katılın! Çocuklarınız için en uygun ve doğru eğitim planımız tanışmalarını sağlayın, hayata daha mutlu baksınlar!

ritim atölyesi derslerimizi oyun ve aktivitelerle yapıyor, eğlenirken öğrenmenin mutluluğunu yaşıyoruz!

Zihinsel Gelişimine Destek Olun!

Ritim duygusu gelişmiş çocuklar problemler karşısında analitik düşünme yeteneği ve kendilerini doğru ifade etme becerisi kazanıyor!

Ritim Atölyesi alan öğrenciler kendilerini ifade ederken zorluk yaşamıyor, sorumluluk sahibi ve disiplinli oluyor! Çocuklarınız ritmik yetenekleri, dinleme becerileri ve yaratıcılıklarını artırarak hayata daha mutlu bakmayı öğreniyor! Ebeveynler olarak, çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız özel kulak ve ritim eğitimi almalarını sağlayın!

Dikkat dağınıklığı yaşayan çocuklar Ritim Atölyesi ile odaklanmayı ve ritim duygusunu geliştirerek, uyumlu olmayı başarıyor!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Hayatın Ritmini Bale Akademi’de Yakalayın!

Erken yaşta müzik ve ritim duygusunu geliştiren çocuklar ev, okul ve sosyal hayatında başarıyı garantiliyor! Doğru eğitim programları ile çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlığını koruyun!

Türkiye’nin en kaliteli ritim atölyesi dersleri Bale Akademi’de alınır! Alanında uzman eğitmenler ile müzik kulağını geliştiren ve ritim algılarını artıran çocuklar her alanda başarıyı yakalıyor! Siz de Bale Akademi’ye gelin, çocuklarınız hem eğlenerek güzel vakit geçirsin hem de öğrendiği şeylerle hayal dünyasını genişletsin!

Ritim Eğitimi alan çocuklar, daha disiplinli, sorumluluk sahibi ve dikkatli bireyler olarak yetişiyor!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Ritim Atölyesi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Ritim Atölyesi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için Ritim Atölyesi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için Ritim Atölyesi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Ritim Atölyesi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için Ritim Atölyesi olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Ritim Atölyesi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Ritim Atölyesi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, Ritim Atölyesi uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için Ritim Atölyesi programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde Ritim Atölyesi içeriğini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimize müzik sevgisi ve bilgisi kazandıracak Ritim Atölyesi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Görsel ALT Başlığı

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Ritim Atölyesi tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için Ritim Atölyesi merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Ritim Atölyesi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen Ritim Atölyesi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Çocuklar için ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza çocuklarınızı şimdiden yönlendirin, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda onlara destek olun.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ritim eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir Ritim Atölyesi atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuklar için Ritim Atölyesi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak bale dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ritim sanatçıları ve müzisyenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik Ritim Atölyesi düzenliyoruz. Ritim şovlarıyla izleyenleri büyülemiş, müzik dünyasına katkıda bulunmuş, ünlü müzisyenlerle başarılı çalışmalara imza atmış müziğin üstatlarından işin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Çocuklar İçin Ritim Atölyesi Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Ritim Atölyesi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklar için Ritim Atölyesi sonrasında çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Ritim Atölyesi Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Ritim Atölyesi dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Ritim Atölyesi sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuklar için Ritim Atölyesi sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk ritim atölyesi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk ritim atölyesi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir ritim atölyesi ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir eğitim veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek ritim atölyesi hazırlıyor, kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için ritim atölyesi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuklarınıza Farkındalık Kazandıracak, Sosyalleşecekleri Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza eğitim programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı Ritim Atölyesi ile çocuklarınız sanatı ve hayatı tanısın, yaparak ve yaşayarak öğrensin, hayata bambaşka bir açıdan baksınlar!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için Ritim Atölyesi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak çocuklar için Ritim Atölyesi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için Ritim Atölyesi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Ritim Atölyesi fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi ritim kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Ritim Atölyesi, 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Kulak eğitimi ve ritim kursu eğitmen kadromuz; farklı müzik branşlarında uzmanlaşmış, müzik konusunda kendini geliştirmiş, çocuk müzik eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı sanatçılarıyla çalışmış müzisyenlerden, enstrüman sanatçılarından ve ses sanatçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, müzik dünyasının sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi'yi Instagram'dan Takip Edin!

Çocuklar için Ritim Atölyesi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için ritim eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi ritim atölyesi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Ritim atölyesi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Ritim Atölyesi eğitimiyle keyifli bir hobi kazanan yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

219

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.095 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80