Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gençler İçin Dans Kursu

İçindeki Dans Tutkusunu Keşfet!

Hayatına Renk Katmanın Tam Sırası!

Gelecek kaygılarınız, okul stresiniz, genç olmanın üstünüze yüklediği sorumluluklar ve sosyal yaşamda kendinizi kanıtlayamama gibi konuların sizi yıpratmasına izin vermeyin! Kendinize alan yaratın!

Sosyalleşmek ve hayata karışmak, hobi edinmek ya da yeteneklerini değerlendirmek isteyen gençlerimiz için bedensel farkındalıktan esnekliğe, yaratıcılıktan ekip çalışmasına, özgüven duygusundan olumlu benlik algısına kadar farklı eğitim başlıklarıyla bedensel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkı sağlayacak bir eğitim veriyoruz.

Gençler için dans kursu programı 15 – 18 yaş gençlerimizin sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve geleceğin dansçılarını yetiştirmek için özel olarak hazırlanmıştır.

Gençler için dans eğitimi gençlerin fiziksel ve ruhsal sağlığını korumalarına yardımcı olurken yaratıcılıklarını arttırıyor ve iletişim becerilerini güçlendirerek özgüven aşılıyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Gençler İçin Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
40 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 kişi

Gençler İçin Dans Kursu Programı

Bugüne kadar 1000’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 40 hafta 60 saatlik gençler için dans kursu programımızla dans etmenin teorik ve pratik tüm tekniklerini öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Gençler İçin Dans Kursu Bale Akademi

Dans etmeyi öğrenmek, sosyalleşmek ve yeteneklerinizi şekillendirmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel gençler için dans kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, gençler için dans derslerinde uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları ve koreograflarından çocuklar için dans kursları alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Gençlerimizin eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı gençler için dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların gençler için dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Dansa Merhaba Strese Elveda!

Okul hayatınızın yoğun ve yorucu temposundan uzaklaşmak, sınav kaygılarınızı bir kenara bırakmak ve sosyal yaşamda ben de varım demek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Hayatın monotonluğu içinde savrulmak sizi yorduysa, enerjinizi doğru yerde harcayarak genç olmanın tadını çıkarın! İster hobi edinme amacınız ister profesyonel bir dansçı olma hedefiniz olsun gençler için dans eğitimleri ile eğlenirken öğreneceksiniz!

Yetenekleriniz ve isteklerinize yönelik gençler için dans eğitimlerimizle sosyalleşeceğiniz ve keyifli vakit geçireceğiniz bir ortam sunarken dansın özgür ruhuyla tanışmanızı sağlıyoruz!

Hareket Edin, Sosyalleşin, Eğlenin!

Yeni arkadaşlar edineceğiniz, farklı dans kültürleri tanıyacağınız, keyifli vakitler geçireceğiniz ve böylece hayata daha mutlu bakacağınız bir serüven sizi bekliyor!

Dans ile günlük hayatın yoğun temposundan sıyrılacaksınız! Kendinize ayırdığınız keyifli vakit enerjinizi yükseltecek, kaygılarınızdan uzaklaştıracak ve dans etmenin fiziksel sağlığınıza olan yararlarını göreceksiniz! Ruhsal ve zihinsel açıdan besleneceğiniz dans yolculuğuna çıkmanın tam sırası!

Kaslarınız güçlenecek, hayal gücünüz artacak ve samimi dostluklar edineceksiniz! Dansın size kattıklarıyla hayata farklı pencerelerden bakabileceksiniz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Dansın Büyülü Dünyasına Adım Atın!

Etrafınızda sizi yoran ne varsa uzaklaşmak ve eğlenceli anılar biriktirmek, böylece hayatınızı daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız Bale Akademi yanınızda!

Bale Akademi ile gençlerimize dans sevgisi aşılıyor ve hobi olarak dans etmek isteyen gençlerimiz için beklentilerine yönelik öneriler, dansta profesyonelleşmeyi düşünenler içinse alanında uzman eğitmenlerimizle kariyer hedeflerine yön verecek fikirler veriyoruz. Tamamen size özel gençler için dans kursu programımız ile tanışmanın tam sırası!

Mutluluğun sırrı dans eden gençlerde saklı! İster yalnızca dans etmek istesinler ister kariyer hedeflesinler gençler için dans kursu ile diledikleri eğitime kavuşacaklar!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir gençler için dans kursu programdır.

Bugüne kadar 1000'in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, genç dans dersi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı gençler için dans eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı dans eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir gençler için dans kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç dans eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, dans gösterileri ve uygulamalı genç dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Gençler için dans kursu programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde dans eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri genç dans kursu eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize gençler için dans eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Bale Akademi olarak sadece genç dans eğitimi süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Kendine değer katmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden ses ve nefes tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor gençler için dans eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Günlük hayat ve okul stresinden sıkıldınız ve eğleneceğiniz bir hobi mi arıyorsunuz?

Kendinize Vakit Ayırın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile sahnenin büyüleyici dünyasına adım atın!

Eğlenin, Öğrenin, Yaşayın!

Dans edin, eğlenin, öğrenin! Hayallerinizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayın!

Görsel ALT Başlığı

1000 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize genç dans dersi ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı gençler için dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç dans eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

400+ Akademi Yıldızı

Genç dans dersi alan 400’den fazla öğrencimiz sahnelerde parladılar, profesyonel kariyer hedeflediler, hayallerini gerçekleştirdiler.

Gençler için dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize bale, jimnastik, yaratıcı drama, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak gençler için dans eğitimi sürecinde ve sonrasında genç yeteneklerin yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Gençler için dans eğitimi ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza çocuklarınızı şimdiden yönlendirin, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda onlara destek olun.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ünlü dansçılarla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel dansçıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir gençler için dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Genç dans dersi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik genç dans eğitimi düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Gençler İçin Dans Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Dans Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini daha çok geliştirmek, sosyalleşmek ve hayatına değer katmak isteyen genç öğrencilerimiz gençler için dans kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Genç Dans Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Gençler için dans kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, genç dans eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış genç dans kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, gençler için dans eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa ve sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun genç dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre genç dans dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir genç dans eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi genç dans dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için gençler için dans kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Genç dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hayatın Yükünü Bir Kenara Bırakacağınız ve Unutulmayacak Anılar Biriktireceğiniz Eğlenceli Dans Kursu Sizleri Bekliyor!

Yeteneklerimi görmek, sosyalleşmek ve arkadaş edinmek, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimi programı belirleyerek geleceğinizi birlikte şekillendirelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitiminizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik genç dans eğitimleri belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Eğlenirken Öğrenin!

Uygulamalı genç dans eğitimi ile öğrenin, hem hobi kazanın hem de sosyal bir ortamda yaşıtlarınızla eğlenceli vakitler geçirin.

Kayıt Ol »

İçinizdeki Dansçıyı Keşfedin!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dans etmeye yeni başlayanlar, profesyonel dansçı olmak isteyenler için birbirinden keyifli gençler için dans eğitimi programlarımız sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak gençler için dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak dansı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Gençler için dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi gençler için dans kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Gençler için dans kursu eğitmen kadromuz; sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Gençler için dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Gençler için dans kursu ve dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi gençler için dans eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Gençler için dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Gençler için dans eğitimi alarak yeni bir hobi edinen ve dans etmeyi seven binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

184

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 920 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80