Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Nezaket Sahibi ve Saygılı Bireyler Yetiştiriyoruz!

İletişimi Güçlü ve Özgüveni Yüksek Çocuklar! Bale Akademi Çocuklar İçin Zarafet Kursu!

Erken yaşta toplum kurallarını benimsemiş, insanlara ve çevresine saygı duyan, her ortamda davranışları ile örnek gösterilen bireyler yetiştiriyoruz.

Çocuklarınızın temel görgü kurallarına hakim, evde ve okulda sağlıklı iletişim kurabilen, özgüveni yüksek ve iletişim becerileri gelişmiş bireyler olmalarını istiyorsanız Çocuklar İçin Zarafet Kursu programımız tam size göre! Örnek birer genç olarak yetişecek çocuklarınız hayatlarına ve kendilerine değer katarak takdir toplayacaklar…

Siz de çocuklarınız için zarafet eğitimlerinden yararlanın; samimi ve eğlenceli bir ortamda, öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına özel zarafet dersleriyle hem eğlenip hem öğrensinler…

Erken yaşta çocukların temel görgü ve ahlak kurallarını öğrenmesi, ilerleyen yaşlarında okul ve sosyal hayatları için avantaj oluşturmakta, iletişim ve ifade becerilerini geliştirerek öz benliklerini güçlendirmektedir.

çocuklar için zarafet kursu

Tüm Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 kişi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuklar İçin Zarafet Kursu Bale Akademi

Çocuklarınızın kendisini doğru ifade edebilmesi, sosyal yaşamında dikkat çeken bireyler olması ve topluma uyumlu bir genç olarak yetişmesini istiyorsanız Çocuklar İçin Zarafet Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Çocuklar İçin Zarafet kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

çocuklar için zarafet eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından çocuklar için zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
çocuklar için zarafet eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için zarafet kursu sonunda eksik kaldığını ve öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için ücretsiz çocuk zarafet kursu tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuklar için zarafet kursu

Zarafet Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak çocuklar için zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk zarafet kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk zarafet kursu

Geleceğin Saygın Bireylerini Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınız erken yaşta toplumsal kuralların bilincinde olacak ve görgü kurallarına uygun davranarak göz dolduracak! Zarafet kursu ile karakterlerinin gelişimine destek olun…

Çocuklarınız utangaç ise, sosyal hayatında kendini ifade etmekte zorlanıyorsa ve toplumsal kuralları benimsemesini istiyorsanız çocuklar için zarafet kursu eğitim programımız ile tanışın! Toplum içinde saygı gören ve beğeni toplayan çocuklar, hem karakterleri ile dikkat çekiyor hem de ailelerini gururlandırıyorlar….

Nezaket sahibi ve özgüveni yüksek çocuklarımız aile, okul ve arkadaş ortamı içinde fark edilen ve beğenilen insanlar olacak!

Nezaketleriyle Dikkat Çekecekler!

Çocuklarınız geleceğe hazırlanırken saygılı ve özgüvenli olmanın avantajlarından faydalanıyor, her alanda başarıyı garantiliyor!

Zarafet kursu ile çocuklarınız görgü kurallarını öğrenecek, sosyalleşecek, oturma – kalkma adabını öğrenecek, kişisel bakımını önemseyecek, farklı hobiler ve güzel alışkanlıklar edinecek ve böylece herkes tarafından saygı ve takdir gören insanlar olarak hayata daha mutlu devam edecek… İyi bir geleceğin temellerini atıyoruz!

Çocuklar için zarafet kursu ile sosyal becerileri kuvvetli çocuklar yetiştirerek geleceğe umutla bakmalarını sağlıyoruz…

çocuk zarafet eğitimi
çocuklara zarafet kursu

Okul ve Sosyal Hayatlarına Katkısı Olacak!

Zarafet kursu ile öğrencilerimiz okul, aile, arkadaş ortamında kendini ifade etmekten çekinmeyen ve sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olarak yer alacak!

Çocuklarınız girdiği her ortamda nezaketi ile fark yaratsın ister misiniz? Çocuklar için zarafet kursu ile hayalleriniz gerçek olacak! ! Okul ve sosyal hayatında tavırları ile dikkat çeken, başarılı, öğretmenlerin gözdesi, sınıfta kibarlığı ile anılan, herkesin örnek aldığı çocuklarınız ile gurur duyacaksınız! Çocuklar için zarafet kursu programlarımızdan yararlanarak hemen ilk adımı atın…

Çocuk zarafet eğitimleri ile çocuklarınız hem sosyalleşecek hem de toplum kurallarını benimseyecek!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sosyalleşmekten çekinmeyen, büyüklerine ve yaşıtlarına saygılı, özgüvenli ve kendinden emin bireyler yetiştirmek istiyorsanız gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim. Çocuklar İçin Zarafet kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre zarafet eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk zarafet eğitimi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk zarafet eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir zarafet kursu ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir eğitim veriyoruz.

çocuklar için zarafet kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi zarafet kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek çocuk zarafet eğitimi hazırlıyor, kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Davranışları ile Beğeni Toplayan, İletişim Becerileri Güçlü Nesiller! Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi ile Tanışın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Çocuklar İçin Zarafet Kursu Bale Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Çocuklar İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel zarafet eğitimi planlayalım!

bale akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
bale akademi çocuklar için zarafet kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk zarafet eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını birlikte çizelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuklar için zarafet eğitimi

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuk zarafet eğitimi ile çocuklarınız zarif, örnek gösterilen ve dikkat çeken bireyler olarak hayata karışsınlar.

Kayıt Ol »

Kendilerini Geliştirmelerine Destek Olun!

Bilinçli ve sorumluluk sahibi bireyler olmaları için zihinlerine ışık tutacak çocuk zarafet eğitimi ile tanışmalarını sağlayın; okul ve sosyal hayatlarında başarılı, toplumsal hayata adapte olan bir çocuk olsunlar!

meb ruhsatlı çocuklar için zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Bale Akademi çocuk zarafet eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir zarafet kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan çocuk zarafet eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ders uygulamaları, pratikler ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Çocuklar için zarafet kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Çocuk Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız çocuk zarafet kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı çocuk zarafet dersi anlatımları, çocuklarımızın derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Çocuk zarafet kursları, görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme sisteminden hareketle uygulanan ve tamamen kalıcı bir eğitim metoduyla işleniyor. Çocuklar için zarafet eğitimi sistemimiz her geçen gün gelişmeye devam ediyor…

çocuk zarafet eğitimi
çocuklara zarafet eğitimi

Uluslararası Çocuk Zarafet Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuk zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 475’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk zarafet eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, çocuk zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, çocuk zarafet kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın nezaket sahibi, özgüvenli ve kendini rahatça ifade edebilen bir birey olması için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi aldırın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuklar İçin Zarafet kursu ile gençlerimizin hayatına değer katmaya devam ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Geleceğin başarılı iş insanları, sanatçıları, eğitimcileri olmalarını sağlıyor; hayallerindeki mesleği yapmaları için onları doğru şekilde yönlendirmeye özen gösteriyoruz.

çocuk zarafet kursu
çocuklara zarafet kursu

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk zarafet kursları ile bir aile olduğumuz öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları her zaman Bale Akademi’den destek almalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi olarak sadece çocuk zarafet kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarının farklı alanlarda da kendini geliştirmesini isteyen ailelere çocuklara özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik ve dans eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Çocuk zarafet eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Yorumları

Çocuklarınızı Görmezden Gelmeyin!

Çocuğunuz özgüvensiz, yalnız ve toplum içinde nasıl davranacağını bilmiyor mu?

Zarafet Eğitimleri İle Tanışın!

Doğru davranış ve görgü kurallarını öğrenmeleri için çocuk zarafet eğitimleri ile tanışın.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

çocuklar için zarafet kursu

475 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize çocuk zarafet eğitimleri verdik.

Çocuk zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zarif ve saygılı bireyler olmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk zarafet eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

30 Dalda Dans ve Sanat Eğitimleri

Çocuk zarafet eğitimi dışında dans, drama ve müzik gibi alanlara ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Konservatuvar okumak isteyenler, müzisyen olmayı düşünenler, yaratıcı drama ile oyunculuk yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlayanlar için bale kursları dışında yaşlarına ve seviyelerine uygun dans eğitimleri, konservatuvara hazırlık kursları, yaratıcı drama ve sahne sanatlarına dair farklı alanlarda kurs programları hazırladık.

Çocuklar İçin Zarafet Kursu sonrası çocuklarınızın beğenilerine ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

çocuk zarafet eğitimi
sosyal etkinlikler çocuklar için zarafet kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi Çocuk Zarafet Kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Çocuk zarafet kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi çocuklar için zarafet kursu merkezi olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir Çocuklar İçin Zarafet Kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk zarafet eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Çocuklar için zarafet kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
çocuklara zarafet kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuklar için zarafet kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak karakterleri ve tavırlarıyla beğeni kazanan bireyler haline gelmeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle Çocuklar İçin Zarafet eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da kişisel gelişimin ne kadar önemli olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop ve butik çocuk zarafet eğitimi etkinlikleri düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan daha zarif bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri zarafet eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

çocuklar için zarafet eğitimi

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar İçin Zarafet eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin performanslarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Çocuklarınıza zarafet ve nezaket kazandırmanın yanında, kendilerine olan güvenlerini geliştirmelerine ve iletişim becerilerini artırmalarına destek olan Türkiye’nin en iyi çocuk zarafet kursu ile tanışın! Çocuklar için zarafet kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Çocuklar İçin Zarafet kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Kendini tanımasını sağlar,
 • Ruhsal ve duygusal farkındalık kazandırır,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık yaratır,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendini doğru ifade etmesini sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir,
 • Toplum kurallarını benimsemesini sağlar,
 • Özgüvenini artırır,
 • Doğru davranış alışkanlıkları kazandırır,
 • Beden dilini doğru kullanır,
 • Diksiyonunu geliştirir,
 • Nazik ve düşünceli bireyler olmalarını sağlar,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sorumluluk bilinci aşılar,
 • Topluluk içinde doğru davranma becerilerini geliştirir.

Çocuk zarafet kursu, beden farkındalığı kazandırılarak başlıyor. Çocuklarımız; doğru yürümeyi ve nefes almayı, bedenlerini sağlıklı kullanmayı öğreniyorlar. 1. - 3.Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Sokakta Yürümek
 • Okulda Yürümek
Samimi ve eğlenceli bir ortamda başlayan çocuklar için zarafet eğitimi, toplumsal kuralların bilincinde, nezaket sahibi, okul ve sosyal yaşamlarında beğeni toplayan çocuklar yetiştirmeyi sağlıyor… Gelin, siz de çocuklarınıza değer katacak bir eğitim aldırın…

Kendini ifade etmeyi bilmeyen bir çocuk sağlıklı gelişim gösteremez! Bu hafta doğru tanışma ve tanıştırılma şekillerini öğrenerek kendimizden bahsediyoruz…4. – 5. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
İyi bir ilk izlenim oluşturmayı öğrenen çocuklarımız sosyal ortamlarda kendilerini daha iyi ifade edebilecekler. Çocuklar için zarafet kursları, onları hayata adapte edecek.

Beden dilinin gücünü çocuklarımızla birlikte keşfediyoruz! Zarafet eğitimi sözlü ve sözsüz iletişim becerilerini geliştirmeye yardımcı olacak. 6. – 8. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Jest ve mimiklerinden el ve ayaklarına kadar vücudunu doğru kullanarak kendini ifade etmeyi öğrenen çocuklar, hayatta daha başarılı oluyorlar!

Akıcı ve anlaşılır konuşma becerileri için diksiyon eğitimi şart! İletişimi güçlü çocuklar yetiştiriyoruz… 9. – 12. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
  • Aile İle Konuşma Adabı
  • Öğretmenle Konuşma Adabı
  • Arkadaş ve Çevreyle Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
Çocuk zarafet kursları ile Türkçeyi etkin kullanan gençlerimiz, baştan aşağı zarafet timsali olarak beğenileri toplayacak, yaşıtlarından ve büyüklerinin saygısını kazanacaklar.

Sosyal ortamlarda doğru davranışlar sergileyen, okulda arkadaşlarına örnek olan çocuklar bu eğitimden çıkıyor! Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne ve Baba İle Doğru İletişim Kurma
  • Anne ve Babaya Saygı – Konuşma Adabı
  • Anne ve Babaya Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Anne ve Baba İle Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Okulda İletişim
  • Öğretmen ve Arkadaşlarla Konuşma Adabı
  • Öğretmene Saygı – Davranış ve İletişim Şekilleri
  • Okul Hayatında Davranışlar ve Kendini İfade Etme
  • Duygu ve Düşüncelerini İfade Etme Yöntemleri
  • Okul Arkadaşlarıyla İletişim
  • Arkadaşlık Kavramı ve Paylaşım
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
  • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Sözlü ve Sözsüz İletişim Hataları
Evde, okulda, toplu taşımada ya da sosyal alanlarda çocuklarınızın davranışları ile beğenilen biri olmasını istiyorsanız çocuk zarafet eğitimi tam size göre! Bu haftanın sonunda çocuklarınızdaki değişimi çok beğeneceksiniz…

Ailecek keyifli bir yemek yemeyi ister misiniz? Çocuklarınız bu hafta yeme içme adabını, sofra düzenini ve yemek masasında yapılmaması gereken davranışları öğrenecek…17. – 19. Hafta Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Anne ve Babaya Masa Hazırlarken Yardım Etme
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Sağlıklı Büyümek İçin Öneriler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Restoranda, kafede ya da okul kantininde sofra adabına hakim, davranışlarının farkında ve örnek gösterilecek bir çocuğunuz olacak…

Misafirlikten tiyatro salonuna, hastaneden toplu taşıma araçlarına kadar her ortamda doğru davranışlar sergilemenin yollarını öğretiyoruz! Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Bu haftanın sonunda çocuklarımız başkalarının haklarına saygılı olmanın önemini kavrayacak, bulundukları ortama göre uygun davranışlar sergileyecekler.

Temiz ve bakımlı, güzel giyinen ve zarafetiyle dikkat çeken bir çocuk olmanın yollarını bu hafta öğreniyorlar… Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Çocukluk ve Ergenlikte İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede Ne Giyilir?
  • Okulda Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Vücut Yapısı ve Yaşa Göre Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Okul ve Sosyal Hayata Uygun Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Fark Edilen Bir Çocuk Olmak İçin Öneriler
 • Ev ve Oda Düzeni
 • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
 • Çalışma Alanı Düzeni
 • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
 • Motivasyonu ve Verimi Arttıracak Çalışma Alanı Düzeni
Dış görünüşüne özen gösteren, genç yaşlarda kendine özgü bir imaj kazanan çocukların özgüvenleri yaşıtlarına göre daha yüksek oluyor ve girişimci ruhları perçinleniyor! Siz de çocuğunuza zarafet eğitimi aldırarak geleceğine destek olun…

Zarafetin tamamlayıcısı hobilerle çocuklarımız keyif alacakları aktiviteler yapıyor, kendilerini tam anlamıyla geliştiriyorlar. Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Hobiler ve Hobi Edinme
 • Hobi Kurslarına Gitmenin Yararları
 • Hangi Hobi Kursları Çocuk Gelişimine Yararlıdır?
 • Kurslarda ve Eğitim Ortamlarında Davranış
 • Kurslarda Oturma ve Kalkma Adabı - İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Kitap Okumanın Yararları
 • Kitap Okumanın Kişisel Zarafete Katkısı
 • Hangi Kitaplar Çocuğa Ne Katar?
 • Müzik Dinleme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Müzik Dinlemenin Yararları
 • Film ve Tiyatroya Gitme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Sanat Sevgisi Kazanmanın Çocuğa Yararları
 • İnternetin Faydalı Kullanımı
 • İnternette Gezinme Adabı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hangi İnternet İçerikleri Yararlı – Hangileri Zararlıdır?
 • Zarafet Uygulamaları
6 ay süren Çocuk Zarafet Kursu sonunda çocuklarımız; ifade becerileri gelişmiş, özgüvenleri artmış, saygılı ve hoşgörülü bireyler olarak topluma karışacaklar!

Çocuk Zarafet Kursu Programı – 475’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 475’in üzerinde öğrenci mezun eden Bale Akademi Çocuklar İçin Zarafet Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Çocuk Zarafet Kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Çocuklar İçin Zarafet Kursu Programı

Çocuklarınızın kişisel gelişimlerine destek olun, saygılı ve duyarlı bir genç olarak yetişmesini sağlayın! Türkiye’nin en iyi çocuklar için zarafet kursu Bale Akademi ile ilk adımı atın…

Çocuklar İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru ve sağlıklı duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, aile ve arkadaş iletişimi ile hobi edinme konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; çocuklarımızın kendine olan güvenlerini artırmaları, iletişim becerilerini geliştirmeleri, toplum kurallarını benimsemeleri, nezaket ve zarafet sahibi olmaları, benlik bilinci kazanmaları için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk zarafet eğitimleri; ruhsal ve duygusal açıdan çocuk gelişimini desteklerken görgü kurallarını öğrenmelerini, insan ve doğa sevgisi kazanmalarını, davranışlarının sorumluluğunu alacak bilince ulaşmalarını sağlamaktadır.

çocuklar için zarafet eğitimi

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak Çocuklar İçin Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı çocuk zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Çocuk Zarafet Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Çocuklar İçin Zarafet Kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Çocuklar İçin Zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklar İçin Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun çocuk zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Çocuklar için zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi çocuklar için zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuklar için zarafet kursu Florya, çocuklar için zarafet kursu Bahçelievler, çocuklar için zarafet kursu Ataköy, çocuklar için zarafet kursu Yeşilköy, çocuklar için zarafet kursu Zeytinburnu, çocuklar için zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuklar için zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Çocuk zarafet kursları, sadece temel zarafet kurallarının öğretilmesini sağlamakla kalmaz. Ayrıca sağlıklı bir benlik ve özgüven kazanılması açısından da önemlidir. Çocuklar zarafet kursu ile toplumsal davranış ve görgü kurallarını öğrenir, iletişim becerilerini artırır, benlik farkındalığı kazanır, kendini doğru ifade edebilir, toplum kurallarını benimser, kendine daha çok güvenir, beden dilini doğru kullanır ve sorumluluk kazanır. Çocuklar için zarafet eğitimleri hem sosyal hem psikolojik katkılarıyla çocukları hayata hazırlar.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

bale akademi iletişim
çocuklar için zarafet kursu fiyatları

Çocuklar İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuk zarafet eğitimi alan öğrencilerimiz, kişisel gelişimlerine destek olacak ya da hobi kazanmalarını sağlayacak bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Zarafet Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Çocuk zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk zarafet eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Bale Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi çocuklar için zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

475+

Mezun Öğrenci

Çocuk zarafet eğitimleri ile kendine değer katmış yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

187

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 935 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80