Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuklar İçin Özel Zarafet Kursu

Nezaket Sahibi Ve Saygılı Bireyler Yetiştiriyoruz!

İletişim Becerileri Gelişmiş Çocuklar!

Erken yaşta toplum kurallarını öğrenen ve çevresine uyum sağlayan, insanlara saygılı davranan, kendileri ile barışık çocuklar yetiştirip onları hayata hazırlıyoruz!

Özür dileme, teşekkür etme, trafik kuralları, doğru duruşlar, kitap okuma, sağlıklı beslenme gibi toplumsal hayatta ve kişisel alanda kullanacakları temel görgü kurallarını aşılıyor, örnek birer genç olarak yetişmelerini sağlıyoruz. Çocuklarınız öğretmenlerinin ve çevrenizdeki insanların gözdesi olacak ve hayatın her aşamasında doğru davranışları ile herkesin beğenisini kazanacak!

Çocuklar için zarafet kursu programını çocukların hem sosyal hem de eğitim hayatlarında sağlıklı iletişim kurmaları, çevrelerine uyumlu ve kibar bireyler olarak yetişmeleri, özgüven sahibi olmaları için özel olarak hazırladık.

Araştırmalara göre konuşma ve davranış adabını bilen çocuklar, okul, iş ve sosyal yaşamında hem öğretmenleri hem de arkadaşları tarafından daha çok seviliyor ve saygı görüyorlar.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel Zarafet Eğitimi Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 6 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Çocuklar İçin Özel Zarafet Eğitimi Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 6 saatlik çocuklar için özel zarafet eğitimi programımızla çocuklarınıza zarafet sahibi bireyler olmanın yolunu göstereceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Zarafet Kursu Bale Akademi

Çocuklarınızın kendisini doğru ifade edebilmesi, sosyal yaşamında dikkat çeken bireyler olması ve topluma uyumlu bir genç olarak yetişmesi için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için zarafet kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve tecrübeli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından çocuklar için özel zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için özel zarafet kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için özel zarafet kursu tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

Zarafet Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak çocuklar için özel zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için özel zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Geleceğin Saygın Bireylerini Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınız erken yaşta toplumsal kuralların bilincinde ve görgü kurallarına uygun davranarak göz dolduracak! Zarafet kursu sizi bekliyor!

Çocuklarınız utangaç ise, sosyal hayatında kendini ifade etmekte zorlanıyorsa ve toplumsal kuralları benimsemesini istiyorsanız çocuklar için zarafet kursu eğitim programımız ile tanışın! Hayatı güzelleştirecek tüm sırları veriyoruz! Toplum içinde saygı gören ve beğeni toplayan çocuklar ile geleceğe umutla bakıyoruz!

Nezaket sahibi ve özgüveni yüksek çocuklarımız aile, okul ve arkadaş ortamı içinde fark edilen ve beğenilen insanlar olacak!

Nezaket Sahibi Çocuklar!

Çocuklarınız geleceğe hazırlanırken saygılı ve özgüvenli olmanın avantajlarından faydalanıyor, her alanda başarıyı garantiliyor!

Özel zarafet eğitimi ile çocuklarınız görgü kurallarını öğrenecek, sosyalleşecek, oturma – kalkma adabını öğrenecek, kişisel bakımını önemseyecek, farklı hobiler ve güzel alışkanlıklar edinecek ve böylece herkes tarafından saygı ve takdir gören insanlar olarak hayata daha mutlu devam edecek… İyi bir geleceğin temellerini atıyoruz!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Çocuklar için özel zarafet kursu ile sosyal becerileri kuvvetli çocuklar yetiştiriyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklarınız Zarafeti İle Göz Doldursun!

Özel zarafet kursu ile öğrencilerimiz okul, aile, arkadaş ortamında kendini ifade etmekten çekinmeyen ve sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olarak yer alacak!

Çocuklarınız girdiği her ortamda nezaketi ile fark yaratsın ister misiniz? Çocuklar için özel zarafet kursu ile hayalleriniz gerçek olacak! ! Okul ve sosyal hayatında tavırları ile dikkat çeken, başarılı, öğretmenlerin gözdesi, sınıfta kibarlığı ile anılan, herkesin örnek aldığı çocuklarınız ile gurur duyacaksınız! Saygılı, kibar ve bakımlı kişiler yetiştirmiş olarak her alanda başarılı olmalarını sağlayacaksınız! Çocuklar için özel zarafet kursu sizleri bekliyor!

Özel zarafet eğitimlerimizle çocuklarınız hem özgüven kazanacak hem de toplum kurallarını benimseyecek böylece hayatı kendiniz ve çevreniz için daha güzel hale getireceksiniz!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan çocuklar için özel zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır.

Bugüne kadar 170’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuk zarafet eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza Türkiye’nin en iyi sanat kursundan zarafet eğitimleri aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için özel zarafet eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuklar için özel zarafet kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için özel zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklara özel zarafet eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın.

Uygulamalı Çocuklar İçin Zarafet Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, zarafet uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için özel zarafet kursu içeriğimizin tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitimi yaklaşımımızla çocuklar için zarafet derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Özel zarafet eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve çocuklar için zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize özel zarafet kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuklar için özel zarafet kursu ile sadece eğitim süresince değil çocuk zarafet eğitimi sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için özel zarafet eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınız yalnız, özgüvensiz ve agresif mi olmaya başladılar?

İhtiyaçlarına Cevap Verin!

Nezaket sahibi olmaları ve hayata karışmaları için çocuklar için özel zarafet eğitimini deneyin.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Görsel ALT Başlığı

170+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize zarafetin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklara özel zarafet kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel zarafet eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuklar için zarafet eğitimi verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen özel zarafet eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

100+ Akademi Yıldızı

Çocuklar için özel zarafet eğitimi programımızı alan 100’den fazla öğrencimiz, kendilerini geliştirdiler ve hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklara özel zarafet eğitimi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize oyunculuk, dans, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Çocuklar için özel zarafet eğitimi ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza çocuklarınızı şimdiden yönlendirin, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda onlara destek olun.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; zarafet eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuklara özel zarafet kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuklar için özel zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında, dilerse özel dersinden sonra diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop ve butik çocuklara özel zarafet eğitimi etkinlikleri düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan daha zarif bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar İçin Özel Zarafet Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Özel Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklara özel zarafet eğitimi sonrasında çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem kendilerini geliştirecekleri hem de yeteneklerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Zarafet Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için özel zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, çocuğunuz eğitmenleriyle birebir çocuklara özel zarafet eğitimi ve keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuklara özel zarafet kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuklar için özel zarafet eğitimi sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile çocuklarımızın yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuklara özel zarafet eğitimi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuklar için özel zarafet eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir çocuklara özel zarafet kursu ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir eğitim veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, çocuklar için özel zarafet kursu telafi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek çocuklar için özel zarafet eğitimi hazırlıyor, kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için özel zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun zarafet eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun zarafet eğitimi programını belirleyelim, eğitim planlarını oluşturalım, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı çocuk zarafet eğitimi ile çocuklarınız kendilerini ve hayatı tanısın, yaparak ve yaşayarak öğrensin, hayata bambaşka bir açıdan baksınlar!

Kayıt Ol »

Gelişimlerine Katkı Sağlayın!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, toplumsal kurallara uyan bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için özel zarafet kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak çocuklar için özel zarafet eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için özel zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuklara özel zarafet kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi çocuklar için özel zarafet kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Çocuklar için özel zarafet kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için özel zarafet eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklara özel zarafet kursu ve bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi çocuklar için özel zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için özel zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

170+

Mezun Öğrenci

Çocuklara özel zarafet eğitimi ile kendini geliştiren binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

194

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 970 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80