Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gazete Haberleri

Hurriyet

Hürriyet Gazetesi

Bale Akademi’nin Hürriyet Gazetesi’nde yer alan bale ve farklı dans türleri hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat okulu Bale Akademi, her biri alanında öncü eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları ve %100 öğrenme garantisiyle Hürriyet Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Sanatsal ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir oyunculuk kursundan kat kat fazlası olan Bale Akademi hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Bale Akademi’nin Sabah Gazetesi’nde yer alan bale ve farklı dans türleri hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Bale Akademi, her biri sahne deneyimi olan ünlü eğitmenleri, Avrupa standartlarında uluslararası eğitim programları, uygulamalı dersleri ve organizasyonlarıyla Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Sahne sanatları ve iletişim eğitimleriyle hem bireysel hem de kurumsal eğitim veren Bale Akademi hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinde yayımlanan haberlerden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

Bale Akademi’nin Milliyet Gazetesi’nde yer alan bale ve farklı dans türleri hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Bugüne kadar binlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiği eğitim metoduyla adından söz ettiren Bale Akademi, Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Bale Akademi hakkında çıkan haberleri ve kurucumuzla yapılan röportajları Milliyet gazetesinde yayımlanan haberlerden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Bale Akademi’nin Posta Gazetesi’nde yer alan bale ve farklı dans türleri hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Bale ve çeşitli danslar ile ilgili eğitimler veren Bale Akademi, eğitmenleri, Avrupa standartlarında yöntemleri ve bireyselleştirilmiş metotlarıyla Posta Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Bale Akademi hakkında çıkan haberleri ve güncel etkinliklerini Posta gazetesinden takip edebilir, kursumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Bale Akademi’nin Star Gazetesi’nde yer alan bale ve farklı dans türleri hakkındaki makaleleri ve güncel haberleri.

Alanında ünlü eğitmenleri, ferah ve teknolojik imkanlarla donatılmış atölyeleri, bale ve çeşitli dans etkinlikleri, ders telafi imkanları ve eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken Bale Akademi, Star Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Sosyal sorumluluk projeleri, eğitim öncesi ve sonrası desteği ile yüksek memnuniyet oranlarına sahip Bale Akademi hakkında çıkan haberleri Star gazetesinde yayımlanan haberlerden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80